cz.. en.. de.

TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

  

Vítejte na webových stránkách TJ Sokola Plzeň - Nová Hospoda. Můžete zde najít aktuální informace o dění v naší TJ, o cvičení a sportovních výsledcích našich oddílů. Můžete se stát členy klubu TJ. Stačí se zaregistrovat na stránce "členství".

  Najdete nás zde  

Sledujte Zprávy. Dozvíte se rychle a přehledně, co se chystá, nebo co se kdy událo.

Info obsahují základní nebo málo se měnící informace TJ.

 emailNapište nám info@nova-hospoda.cz

Přihlášení
    Petr T | 01/01/2019

Pro veřejnost

Sportovní a společenská zařízení TJ Sokol Nová Hospoda pro veřejnost  

TJ SOKOL Plzeň - Nová Hospoda poskytuje velkou část svých zařízení veřejnosti zdarma.

Ke společenskému životu a zábavě slouží také tradičně sál tělocvičny, kam se vejde okolo 100 lidí. Slouží především jako tělocvična. Cvičí zde děti i dospělí, hraje se stolní tenis, probíhají zde další sportovní soutěže a během roku několik kulturních a společenských akcí. Nejpopulárnějšími kulturními akcemi jsou maškarní plesy pro dospělé a pro děti, mikulášské nadílky pro děti a dále různé zábavy a další společenské akce. Sál slouží také jako volební místnost.

Trvale veřejně přístupným prostorem je areál zahrady. Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější je tady dětské hřiště. Pro dospělé k relaxaci může posloužit stůl na ping-pong, hřiště na pétangue nebo zde třeba dospělí a senioři mohou využívat posilovací a protahovací stroje. Doporučujeme vyzkoušet a pravidelně používat. Zlepšuje to kondici. Nainstalováno je zde také dostatečné množství stojanů na kola. Zahrada totiž funguje jako zastávka pro cykloturisty. Nachází se na křižovatce dvou cyklotras.

Celý prostor zahrady i s dětským hřištěm je večer příjemně osvětlený. Je citlivě postaven mezi původní téměř 100 let staré lípy, které v létě poskytují příjemný stín a večer osobitou intimitu. A když je na začátku léta teplíčko a lípy kvetou, návštěvník se zde může cítit jako v pohádce. K odpočinku lze využít pohodlný dřevěný zahradní nábytek. Místo zde najdou i velké skupinky, některá uspořádání stolů pojmou i 12 lidí. Když prší, mohou se návštěvníci zahrady přesunout pod velkou zastřešenou pergolu. Ta je jen pár kroků od prodejního okénka restaurace a pohodlně se pod ní posadí až 40 osob. Ostatně, kdo nechce zůstat venku, může vyzkoušet příjemné interiéry restaurace. Otevřeno je každý všední den od 10, o víkendu od 11 hod. 

Pro handicapované je zajištěn bezbariérový přístup po celém areálu i do objektu Sokolovny, kde je pro ně k dispozici i WC pro vozíčkáře. Celá zahrada dostala nové oplocení, které jsme vybavili „velkokapacitní“ lavicí ve stínu stromů v délce celého plotu, třeba pro fanoušky hráčů pétangue nebo posluchače letních odpoledních i večerních koncertů, které se zde občas pořádají.

Hřiště i tělocvična sice slouží hlavně sportovním oddílům TJ, ale je možné si je případně i jednorázově pronajmout. Nejvyužívanější jsou v poslední době tenisové kurty s umělým povrchem. Sportoviště je možné využít i pro firemní sportovní utkání v tenisu, v nohejbalu, ale i ve fotbálku nebo ve volejbalu. K dispozici jsou i šatny se sprchami, kde je stále k dispozici dostatek teplé vody. Ohřívá se ve slunečních kolektorech.

Velmi oblíbený je také asfaltový okruh, využívaný hlavně jako in-line dráha. Okruh kopíruje okraj přilehlého lesa a obepíná pískové víceúčelové hřiště a zadní "adrenalinový park". Ten je vybaven prvky a zařízením pro větší děti. Nejoblíbenější je bikrosová dráha, ale také dvě lanové dráhy a lanový most.

Sokolovna je tím správným cílem Vaší cesty

  Naši partneři

 

  

 

 Česká obec sokolská

Místo pro vaší reklamu